Yhteystiedot

Suomen Telakone Oy

Kennintie 7 (Vt 2)
31640 Humppila

Konemyynti:
Puh. 029 7031 9701

Varaosamyynti:
Puh. 029 7031 9700

Tekninen tuki:
Puh. 029 7031 9702

Toimisto ja laskutus:
Puh. 029 7031 9703

telakone@telakone.com

Y-tunnus: 0745230-9

Laskutustiedot
Yhteydenottolomake

Konemyynti

029 7031 9701

Tampere\Kainuu

Pekka Heikkinen

0400-796 060

pekka.heikkinen@telakone.com

Finnsiirto Oy/Keskuojankatu 30, 33900 TAMPERE

Jyväskylä

Seinäjoki

Jouko Salomäki

040 6208 213

jouko.salomaki@suomenkvm.fi

Pultrantie 10, 60120 SEINÄJOKI

Juva

Kari Autio

0400 188 307

kari.autio@konepalvelu.fi

Jukotech Oy, Osaketie 7,

51900 JUVA

Humppila

Reijo Lehti

Seulat ja murskat

0400 822 880

reijo.lehti@akvrlehti.com

Humppila

Markku Rautionmaa

Seulat ja murskat

0400 221 680

Också på Svenska

info@maankone.com

Kerava

Uudenmaan Konehuolto Oy

Tiilitehtaankatu 4, 04260 KERAVA

0400 646 571

Konemyynti:

Viljo Takala

045 858 6000

viljo.takala@konemyyntitakala.com

Kempele

Haka Center Oy

Hakatie 17, 90440 Kempele

Ismo Rosenberg

0400 872 550

ismo.rosenberg@hakacenter.fi

Jari Kennilä

050 526 1591

jari.kennila@hakacenter.fi

Kalle Piirainen

040 779 1454

kalle.piirainen@hakacenter.fi

Varaosat

029 7031 9700

Miikka Mäkelä

Varaosavastaava

029 7031 9704

miikka.makela@telakone.com

Tekninen tuki

029 7031 9702

Kalle Jalasjoki

Huoltopäällikkö

Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta

029 7031 9708

kalle.jalasjoki@telakone.com

Aukusti Seppänen

Tekninen tuki

029 7031 9709

aukusti.seppanen@telakone.com

Korjaamo

Tommi Berggren

Korjaamopäällikkö

029 7031 9710

tommi.berggren@telakone.com

Hallinto ja toimisto

Miikka Läntinen

Operatiivinen johtaja

040 5244 966

miikka.lantinen@telakone.com

Jari Pajunen

Tuotantojohtaja

0400 474 431

jari.pajunen@telakone.com

Topias Rautionmaa

Tuotepäällikkö

Markkinointi

Hyundai/Daemo

040 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com

Elias Rautionmaa

Vaihtokonekoordinaattori

Vaihtokoneet

040 832 7190

elias.rautionmaa@telakone.com

Tarja Nihti

Toimisto ja laskutus

Työ: 029 7031 9703

office@telakone.com

Laskutustiedot

Verkkolaskutustiedot:

Suomen Telakone Oy

Verkkolaskuosoite: 003707452309

Operaattoritunnus: 003721291126

Operaattoritunnus jos pankki operaattorina: DABAFIHH

Välittäjä: Maventa

Sähköpostiosoite PDF-laskuille:

invoice-07452309@kollektor.fi

Postiosoite paperilaskuille:

Suomen Telakone Oy

07452309

PL 100

80020 Kollektor Scan

Yhteydenottolomake