Hyundai maansiirtokoneetAirman minikaivinkoneetDaemo lisävarusteet
YHTEYSTIEDOT
 

- Henkilöt

- Palautelomake




Suomen Telakone Oy
Valtatie 2
(Kennintie 7)
31640 HUMPPILA


Keskus:
Puh. 03 - 4240 200
Fax. 03 - 4240 220


telakone@telakone.com
 
Myynti
HUMPPILA   myynti@telakone.com ark 8.00-17.00
  Matti Rautionmaa Työ: 03 - 424 0200
0500 474 339
matti.rautionmaa@telakone.com  
  Markku Rautionmaa
Också på Svenska
0400 221 680    
  Pauli Seppälä

0400 355 110 pauli.seppala@telakone.com  
  Jukka Vartola
Also in English
0400 867 730 jukka.vartola@telakone.com  

Seulat ja murskat:
Reijo Lehti

0400 822 880
   
HÄMEENLINNA      
  Antero Niemelä 045 264 2026 anteroniemela@gmail.com  
JUVA      
  Kari Autio 0400 188 307 kari.autio@konepalvelu.fi  
JYVÄSKYLÄ      
  Antti Tuominen 040 587 3239 antti.tuominen@keslift.fi  
LIEKSA      
  Kari Heikura 0400 275 310 kari.heikura@heikura.fi  
POHJOIS-SUOMI      
  Reijo Rönkä
Iisalmi
040 514 0876 reijo.ronka@meili.fi  
SEINÄJOKI      
  Markku Salomäki
Kärrytie 3
61300 Kurikka
0400 415 333 makes@dlc.fi
www.techbelar.com
 
TAMPERE      
  Pekka Niemi 0500 232 840    
TORNIO      
  Matti Mustajärvi 0500 697 564 matti.mustajärvi@lakkapaa.com  
TURKU      
  Jarmo Urpo

0400 525 434 jarmo.urpo@pp1.inet.fi  
Toimisto ja laskutus
Tarja Nihti

Annika Korpinen

Työ: 03 - 424 0200

office@telakone.com
Fax: 03 - 4240 220

ark 8.00-16.00

Varaosat
Juhani Virtanen Työ: 03 - 424 0224
0400 741 222

juhani.virtanen@telakone.com


ark 8.30-16.30
Ville Jalasjoki Työ: 03 - 424 0218
0400 720 811

ville.jalasjoki@telakone.com ark 8.00-16.00
Miikka Mäkelä 0400 481 224
miikka.makela@telakone.com Ilta- ja viikonloppu- päivystys
Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta
Kalle Jalasjoki 0400 762 050

kalle.jalasjoki@telakone.com  
Jälkimarkkinointi
Ville Nurmi 0400 978 225

ville.nurmi@telakone.com  
Topias Rautionmaa 040 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com  
Korjaamo
Jari Pajunen Työ: 03 - 424 0212
0400 474 431



korjaamopaallikko@telakone.com ark 7.30-16.00