Huoltoverkosto

Maanlaajuinen sopimushuoltoverkostomme palvelee nopeasti ja ammattitaitoisesti.

Yli 30 sopimushuoltajan ammattitaitoa ylläpidetään jatkuvalla kouluttamisella

Etelä-Savon Työkonehuolto Oy

Ratatie 5
50600 Mikkeli

Petri Pöyry
petri@estkh.net
050-354 9661

Korven Raskashuolto Oy

Jukolankatu 18 B
80160 Joensuu

Pekka Leppäkorpi
pekka@leppakorpi.fi
0400-124290

SRH Service Oy

Kisällintie 1
40320 Jyväskylä

Vili Tittonen
vili.tittonen@srhservice.fi
040-0403901

SR-Harvesting Oy

Ahjolantie 7
34800 Virrat

Tino Myllykoski
tino.myllykoski@srharvesting.fi
040-5534600

SRH Service Oy

Satamakuja 4
44500 Viitasaari

Vili Tittonen
vili.tittonen@srhservice.fi
040-0403901

Konehuolto Oikarinen

Takojankatu 10
87400 Kajaani

Pasi saarelainen
huolto@khooy.fi
0500-385764

Konehuolto Oikarinen

Kylmämäentie 5 A16
70800 Kuopio

Arto Rautiainen
asentajat@khooy.fi
044-7840165

Kannonkone Oy

Teollisuustie 1
43300 Kannonkoski

Raimo Ruuska
kannonkone@pp.inet.fi
0400-649898

Allun Nyrkkipaja

Reininmaantie 175
31900 Punkalaidun

Jani Ali-Rantala
jani.alirantala@gmail.com
050-3274505

Uudenmaan Konehuolto Oy

Tiilitehtaankatu 4
04260 Kerava

Ville Hallström
uudenmaankonehuolto@gmail.com
0400-646571

Kii-Kone Oy

Tunkelontie 2
38360 Kiikoinen

Tuomas Lähdekorpi
tuomas.lahdekorpi82@gmail.com
040-0010594

Konehuolto Mikael Sabel Oy

Jänismaantie 7
67800 Kokkola

Mikael Sabel
huolto@live.fi
0400-564981

Kuhmon Raskaskone Oy

Pennintie 15
88900 Kuhmo

Timo venäläinen
timo.venalainen@kuhmonraskaskone.fi
044-7326544

Pomarak Oy

Yhdysväylä 6
96910 Rovaniemi

Raino Hämeenniemi
raino.hameenniemi@pomarak.fi
0400-396 202

Illin Konehuolto Oy

Rataskatu 1
15700 Lahti

Antti Illi
illin.konehuolto@phnet.fi
03-7875134
0400-233182

JT-konetekniikka Janne Tuominen

Lammintaustantie 32
16900 Lammi

Janne Tuominen
janne@jtkonetekniikka.com
040-4843379

Pekka Piuva T:mi

Haasaidantie 39
54330 Simola (Lappeenranta)

Pekka Piuva
pekka.piuva@gmail.com
0400-404427

Pro-Faster Oy

Kippitie 4
85500 Nivala

Jarmo Heikkilä
jarmo.heikkila@pro-faster.fi
050-4649978

A.V. Catkor Oy

Mullukantie 2
90440 Kempele

Antti Vahe
catkor2@dnainternet.net
040-5513643

Konehuolto Mika Jaakola Oy

Valimotie 1
91900 Liminka

Mika Jaakola
mika.jaakola@dnainternet.net
040-5537294

Tekmep Oy

Tuulissuontie 8
21420 Lieto

Pauli Nurmi
pauli.nurmi@tekmep.fi
info@tekmep.fi
0500-122569

FA-Työkonehuolto Oy

Itäkeskuksenkaari 9
28130 Pori

Jouko Rantanen
jouko.rantanen@fa-tyokonehuolto.fi
0500-125669
Jari Rantanen@fa-tyokonehuolto.fi
050-5168989

Punkaharjun AM asennus Oy

Palomäentie 41
58500 Punkaharju

Ari Toivanen
ari.toivanen@am-asennus.fi
0400-258786

Kiviniitty

Kivisenojankatu 7
38200 Sastamala

Kalle kiviniitty
kalle.kiviniitty@kiviniityn-auto.fi
040-7347177

Konehuolto Timo Marttila

Yrittäjäntie 3
60100 Seinäjoki

Timo Marttila
timo@konehuoltomarttila.fi
0400-264640

Tampereen Konehuolto Oy

Vehmaantie 10 i 9
33470 Ylöjärvi

info@tampereenkonehuolto.com
Janne Vanhamäki
045-2364776
Marko Heinonen
040-8776148

Läänin Kuljetus Oy

Niittyhaankatu 11
33720 Tampere

Mika Salo
mika.salo@laaninkuljetus.fi
050-4520351

Syrjälän Autosähkö Ky

Kurikantie 5
33960 Pirkkala

Timo Mäkinen
timo64makinen@gmail.com
syrjalanautosahko@gmail.com
0400-336024
Sami Syrjälä 040-5009951

Pohjoisen Raskaskonehuolto Oy

Sälpätie 16
90620 Oulu

Esa Moilanen
info@prkh.fi
0400-584585