Contact us

Suomen Telakone Oy

Kennintie 7 (Vt 2)
31640 Humppila

Sales:
Puh. 029 7031 9701

Parts:
Puh. 029 7031 9700

Service:
Puh. 029 7031 9702

Office:
Puh. 029 7031 9703

telakone@telakone.com

Y-tunnus: 0745230-9

Verkkolaskutustiedot:

Yhteydenottomake

Tampere / Kainuu

Pekka Heikkinen

0400-796 060

pekka.heikkinen@telakone.com

Finnsiirto Oy/Keskuojankatu 30, 33900 TAMPERE

Jyväskylä

Seinäjoki

Jouko Salomäki

040 6208 213

jouko.salomaki@suomenkvm.fi

Pultrantie 10, 60120 SEINÄJOKI

Juva

Kari Autio

0400 188 307

kari.autio@konepalvelu.fi

Jukotech Oy, Osaketie 7,

51900 JUVA

Humppila

Reijo Lehti

Seulat ja murskat

0400 822 880

reijo.lehti@akvrlehti.com

Humppila

Markku Rautionmaa

Seulat ja murskat

0400 221 680

Också på Svenska

info@maankone.com

Kerava

Uudenmaan Konehuolto Oy

Tiilitehtaankatu 4, 04260 KERAVA

0400 646 571

Konemyynti:

Viljo Takala

045 858 6000

viljo.takala@konemyyntitakala.com

Miikka Mäkelä

Varaosat

029 7031 9704

miikka.makela@telakone.com

Ilta- ja viikonloppu- päivystys

Juhani Virtanen

Varaosat
029 7031 9706

juhani.virtanen@telakone.com

ark. 8.30-16.30

Service

029 7031 9702

Kalle Jalasjoki

Service Manager

Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta

029 7031 9708

kalle.jalasjoki@telakone.com

Aukusti Seppänen

Tekninen tuki

029 7031 9709

aukusti.seppanen@telakone.com

Workshop

Tommi Berggren

Workshop Manager

029 7031 9710

tommi.berggren@telakone.com

Administration & office

Miikka Läntinen

COO / Sales

+358 40 5244 966

miikka.lantinen@telakone.com

Jari Pajunen

Production Supervisor

0400 474 431

jari.pajunen@telakone.com

Topias Rautionmaa

Product Manager

Marketing

Hyundai/Daemo

+358 40 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com

Elias Rautionmaa

Vaihtokonekoordinaattori

Vaihtokoneet

040 832 7190

elias.rautionmaa@telakone.com

Tarja Nihti

Office

Työ: 029 7031 9703

office@telakone.com

Yhteydenottolomake