Hyundai maansiirtokoneetAirman minikaivinkoneetDaemo lisävarusteet
HUOLTO
 

- Humppila

- Koko Suomi

- Varaosat



 

Omassa korjaamossa Humppilassa työskentelee 10-15
ammattilaista. Käytössä on huoltoauto ja useita
sopimushuoltajia ympäri Suomea.




Suomen Telakone Oy
Valtatie 2
(Kennintie 7)
31640 HUMPPILA


Keskus:
Puh. 03 - 4240 200
Fax. 03 - 4240 220


telakone@telakone.com
 
Varaosat
Juhani Virtanen Työ: 03 - 424 0224
0400 741 222

juhani.virtanen@telakone.com


ark 8.30-16.30
Ville Jalasjoki Työ: 03 - 424 0218
0400 720 811

ville.jalasjoki@telakone.com ark 8.00-16.00
Miikka Mäkelä 0400 481 224

miikka.makela@telakone.com Ilta- ja viikonloppu- päivystys
Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta
Kalle Jalasjoki 0400 762 050

kalle.jalasjoki@telakone.com  
Jälkimarkkinointi
Ville Nurmi 0400 978 225

ville.nurmi@telakone.com  
Topias Rautionmaa 040 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com  
Korjaamo
Jari Pajunen Työ: 03 - 424 0212
0400 474 431



korjaamopaallikko@telakone.com