Hyundai maansiirtokoneetAirman minikaivinkoneetDaemo lisävarusteet
HUOLTO
 

- Humppila

- Koko Suomi

- Varaosat



 

Omassa korjaamossa Humppilassa työskentelee 10-15
ammattilaista. Käytössä on huoltoauto ja useita
sopimushuoltajia ympäri Suomea.




Suomen Telakone Oy
Valtatie 2
(Kennintie 7)
31640 HUMPPILA


Keskus:
Puh. 03 424 0200
Fax. 03 424 0220


telakone@telakone.com
 
Varaosat

Juhani Virtanen

Työ: 03 4240 224
0400 741 222


juhani.virtanen@telakone.com



ark 8.30-16.30
Ville Jalasjoki Työ: 03 4240 253
0400 720 811

ville.jalasjoki@telakone.com ark 8.00-16.00
Miikka Mäkelä 0400 481 224

miikka.makela@telakone.com Ilta- ja viikonloppu- päivystys
Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta
Kalle Jalasjoki 0400 762 050

kalle.jalasjoki@telakone.com  
Jälkimarkkinointi
Ville Nurmi 0400 978 225

ville.nurmi@telakone.com  
Topias Rautionmaa 040 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com  
Korjaamo
Jari Pajunen 0400 474 431

korjaamopaallikko@telakone.com  
Tommi Berggren 0400 722 675



tommi.berggren@telakone.com