Yhteystiedot

Suomen Telakone Oy

Kennintie 7 (Vt 2)
31640 Humppila

Keskus:
Puh. 03 – 4240 200
Fax. 03 – 4240 220

telakone@telakone.com

Y-tunnus: 0745230-9

Verkkolaskutustiedot:

Yhteydenottomake

Konemyynti

Humppila

Reijo Lehti

Seulat ja murskat

0400 822 880

reijo.lehti@akvrlehti.com

Hämeenlinna

Juva

Kari Autio

0400 188 307

kari.autio@konepalvelu.fi

Jukotech Oy, Osaketie 7,

51900 JUVA

Oulu

Pekka Karjalainen

0400 160 808

pekka.karjalainen@telakone.com

Sälpätie 16, 90620 OULU

Seinäjoki

Jouko Salomäki

040 6208 213

jouko.salomaki@suomenkvm.fi

Pultrantie 10, 60120 SEINÄJOKI

Tampere / Kainuu

Pekka Heikkinen

0400-796 060

pekka.heikkinen@telakone.com

Finnsiirto Oy/Keskuojankatu 30, 33900 TAMPERE

Turku / Humppila

Kerava

Uudenmaan Konehuolto Oy

Tiilitehtaankatu 4, 04260 KERAVA

0400 646 571

Konemyynti:

Viljo Takala

045 858 6000

viljo.takala@konemyyntitakala.com

Humppila

Matti Rautionmaa

Toimitusjohtaja

0500 474 339 

matti.rautionmaa@telakone.com

Humppila

Markku Rautionmaa

0400 221 680

Också på Svenska

info@maankone.com

Humppila

Tarja Nihti

Toimisto ja laskutus

Työ: 03 - 424 0200

office@telakone.com

Annika Korpinen

Toimisto ja laskutus

Työ: 03 - 424 0200

office@telakone.com

Ville Jalasjoki

Parts Manager

0400 720 811

ville.jalasjoki@telakone.com

ark. 8.00-16.00

Miikka Mäkelä

Varaosat

0400 481 224

miikka.makela@telakone.com

Ilta- ja viikonloppu- päivystys

Juhani Virtanen

Varaosat
0400 741 222

juhani.virtanen@telakone.com

ark. 8.30-16.30

Kalle Jalasjoki

Service Manager

Tekninen tuki, takuuasiat ja huoltoneuvonta

0400 762 050

kalle.jalasjoki@telakone.com

Topias Rautionmaa

Product Manager

Hyundai/Airman

040 7422 820

topias.rautionmaa@telakone.com

Elias Rautionmaa

Markkinointi

Vaihtokoneet

040 832 7190

elias.rautionmaa@telakone.com

Jari Pajunen

Production Supervisor

0400 474 431

jari.pajunen@telakone.com

Tommi Berggren

Workshop Manager

0400 722 675

tommi.berggren@telakone.com

Yhteydenottolomake